Podziałem punktów zakończyło się dziś spotkanie pomiędzy SC Łubniany, a LZSem Grudzice. Mecz rozpoczął się od bramki zdobytej przez drużynę przyjezdnych. Mimo sporej przewagi gospodarzy, w konsekwencji wyjście na prowadzenie 2-1, chłopcy nie mogli wejść w odpowiedni rytm, grając ospale. Chyba wiosna 🙂 Niestety mimo zastrzyku pozytywnej energii i motywacji zaaplikowanej przez Trenera w czasie przerwy, nie udało się dowieść skromnego prowadzenia do końca meczu. Po przerwie graliśmy lepiej, ale zawsze brakowało tej przysłowiowej kropki nad „i”. Obijaliśmy słupki i poprzeczki, ale do sieci dziś już wpaść dla Nas nie chciało. za to wpadło rywalom… Brak skuteczności i zbyt wiele prezentów danych Naszym gościom z Grudzić, tak krótko można skomentować dzisiejszy mecz, ale nie ma co zwieszać głów. Trudne mecze były, są i będą, a gry gdzie poza rywalami walczymy również sami ze sobą to też część tej dyscypliny. Gramy i walczymy dalej! Do zobaczenia!