Soccer College Łubniany

Szkółka piłkarska

SALTEX IV LIGA OPOLSKA – 16 kolejka (22.03.2014r.)

Chemik Kędzierzyn-Koźle–GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

0 - 2


POZOSTAŁE  WYNIKI  KOLEJKI:

MKS Gogolin–OKS Olesno

0 - 1


LKS Naprzód Jemielnica–Skalnik Gracze

2 - 3


KS Małapanew Ozimek–MKS Pogoń Prudnik

4 - 0


BTS Stal Brzeg–LZS Orzeł Źlinice

2 - 0


LZS Starowice–Olimpia Lewin Brzeski

3 - 1


GLKS Kietrz –TOR Dobrzeń Wielki

0 - 2


KS Sparta Paczków–KS Otmęt Krapkowice

1 - 0


TABELA  SALTEX  IV  LIGI  OPOLSKIEJ

Comments

comments

Kontakt

Adres: ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany (koło Opola), Polska

e-mail szkółki: soccer.college2011@gmail.com

Zadzwoń do Nas:

Paweł Bzdęga +48502534670
Radek Gęsikowski +48668778169
Tomek Kaleta +48602680469
Paweł Piejko +48607829088
Krystian Lewicki +48696056296
Adam Bartosiewicz +48509304918

Dane do przelewu:

ING Bank Śląski
Nr konta:
55 1050 1504 1000 0090 7654 8073

Kto jest online

0 odwiedzających teraz

Odzwiedziło nas już

Ostatnie 24 godziny: 80 osób

Ostatni tydzień: 363 osób

Ostatni miesiąc: 1 140 osób

Łacznie: 29 774 osób

Sonda

Jak podoba Ci się strona?

Wyświetl wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Kategorie

Ankiety

Twoim zdaniem, które miejsce zajmie drużyna Śląska Łubniany w sezonie Saltex IV ligi 2014/2015?

Wyświetl wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Migawka z zajęć

Shoutbox

Kalendarz

Październik 2014
P W Ś C P S N
« wrz    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Nasza baza treningowa

Sonda

Która liga jest najbardziej interesująca??

Wyświetl wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Nasze Rozgrywki

Saltex IV Liga 2014/2015
Season: 2014-2015

Last Match

MKS Pogoń Prudnik – GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

0 - 2

12. Match Day

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Polonia Głubczyce 11 9 0 29
2 BTS Stal Brzeg 12 7 2 24
3 TOR Dobrzeń Wielki 12 7 2 24
4 LZS Piotrówka 12 7 3 23
5 Olimpia Lewin Brzeski 12 6 3 21
6 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 12 6 3 21
7 Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 5 3 19
8 LZS Mechnice 12 6 5 19
9 NKS Start Namysłów 12 5 6 16
10 MKS Pogoń Prudnik 12 5 6 16
11 MZLKS Czarni Otmuchów 12 5 6 16
12 Porawie Większyce 12 5 6 16
13 LZS Victoria Chróścice 12 4 7 13
14 KS Sparta Paczków 12 3 6 12
15 Racłavia Racławice Śląskie 11 3 6 11
16 LZS Orzeł Źlinice 12 2 6 10
17 OKS Olesno 12 3 8 10
18 Piast Strzelce Opolskie 12 0 10 2

Najlepsi strzelcy drużyny:

Świrski Łukasz x3
Stręk Bartosz x3
Grabowiecki Paweł x2
Gnoiński Mariusz x2
Gawlica Patryk x2
Wiśniewski Mateusz x2
Tracz Marek. x1
Langosz Dawid x1
Kamiński Dawid x1
Kumiec Denis x1
Sieńkowski Konrad x1
Drąg Tomasz x1

2 Liga Juniorów 2014/2015
Season: 2014-2015

Last Match

GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY – LZS Stobawa Ligota Dolna

6 - 1

8. Match Day

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 LMKS Piast Gorzów Śląski 8 7 0 22
2 LZS Bogacica 8 5 2 16
3 LKS Źródło-Krośnica 8 5 3 15
4 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 8 5 3 15
5 KS Unia Kolonowskie 8 5 3 15
6 LZS Gronowice 8 4 2 14
7 LZS Chrząstowice-Dębska Kuźnia 8 3 4 10
8 LZS Stare Budkowice 8 3 5 9
9 LKS Adamietz Kadłub 8 2 5 7
10 LKS Prosna Zdziechowice 8 2 5 7
11 LZS Grodziec 8 2 6 6
12 LZS Stobawa Ligota Dolna 8 1 6 4

Najlepsi strzelcy drużyny:

Holeczke Sebastian x9
Pietrasz Marek x4
Panicz Marcin x3
Gądek Mariusz x3
Graf Dariusz x2
Strzys Denis x2
Kwiatkowski Mirek x1
Lukas Dawid x1
Szweda Dawid x1

1 Liga Trampkarzy 2014/2015
Season: 2014-2015

Last Match

GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY – KS Start Dobrodzień

1 - 6

7. Match Day

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 LZS Ligota Oleska 7 6 1 18
2 KS Małapanew Ozimek 7 5 1 16
3 KS Start Dobrodzień 7 5 2 15
4 SSKS Stal Zawadzkie 7 5 2 15
5 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 7 3 4 9
6 LZS Swornica Czarnowąsy 7 3 4 9
7 LZS Ligota Turawska 7 2 3 8
8 LKS Polonia Karłowice 7 2 5 6
9 KS Krasiejów 7 1 4 5
10 LKS Silesius Kotórz Mały 7 0 6 1

Najlepsi strzelcy drużyny:

Matusz Adrian x8
Segieth Sebastian x4
Stypka Remigiusz x2
Stawecki Rafał x1
Rek Tomasz x1
Smoliński Bartłomiej x1
Domański Dariusz x1

Liga Młodzików 2014/2015
Season: 2014-2015

Last Match

LZS Rudniki – GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

0 - 3

6. Match Day

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 MKS I Kluczbork 5 5 0 15
2 OKS Olesno 5 5 0 15
3 LZS Stal Osowiec 5 4 1 12
4 MKS II Kluczbork 5 4 1 12
5 LZS Grodziec 6 4 2 12
6 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 6 3 3 9
7 MKS Wołczyn 5 1 4 3
8 LZS Rudniki 6 1 5 3
9 KS Szczedrzyk 5 0 5 0
10 KS Małapanew II Ozimek 6 0 6 0

Najlepsi strzelcy drużyny:

Bazan Tobiasz x11
Smoliński Bartłomiej x5
Molek Marcel x3
Karwat Daniel x2
Błaszczyk Bartłomiej x1
Cziurlok Dawid x1

Archiwa

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA !!! :)

Poniedziałek od 17.00 do 18.30
Czwartek od 17.00 do 18.30

w okresie zimowym:
Poniedziałek
16.00 – 17.15 grupa najmłodsza
17.15 – 18.30 grupa pośrednia
18.30 – 19.45 grupa starsza

Czwartek
16.00 – 17.15 grupa najmłodsza
18.15 – 19.15 grupa pośrednia
19.15 – 20.30 grupa starsza