Soccer College Łubniany

Szkółka piłkarska

SALTEX IV LIGA OPOLSKA – 16 kolejka (22.03.2014r.)

Chemik Kędzierzyn-Koźle–GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

0 - 2


POZOSTAŁE  WYNIKI  KOLEJKI:

MKS Gogolin–OKS Olesno

0 - 1


LKS Naprzód Jemielnica–Skalnik Gracze

2 - 3


KS Małapanew Ozimek–MKS Pogoń Prudnik

4 - 0


BTS Stal Brzeg–LZS Orzeł Źlinice

2 - 0


LZS Starowice–Olimpia Lewin Brzeski

3 - 1


GLKS Kietrz –TOR Dobrzeń Wielki

0 - 2


KS Sparta Paczków–KS Otmęt Krapkowice

1 - 0


TABELA  SALTEX  IV  LIGI  OPOLSKIEJ

Comments

comments

Kontakt

Adres: ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany (koło Opola), Polska

e-mail szkółki: soccer.college2011@gmail.com

Zadzwoń do Nas:

Paweł Bzdęga +48502534670
Radek Gęsikowski +48668778169
Tomek Kaleta +48602680469
Krystian Lewicki +48696056296
Adam Bartosiewicz +48509304918

Dane do przelewu:

ING Bank Śląski
Nr konta:
55 1050 1504 1000 0090 7654 8073

Kto jest online

1 odwiedzających teraz

Odzwiedziło nas już

Ostatnie 24 godziny: 77 osób

Ostatni tydzień: 303 osób

Ostatni miesiąc: 1 023 osób

Łacznie: 28 089 osób

Sonda

Jak podoba Ci się strona?

Wyświetl wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Kategorie

Ankiety

Twoim zdaniem, które miejsce zajmie drużyna Śląska Łubniany w nadchodzącym sezonie Saltex IV ligi 2014/2015?

Wyświetl wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Migawka z zajęć

Shoutbox

Kalendarz

Sierpień 2014
P W Ś C P S N
« lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Nasza baza treningowa

Sonda

Która liga jest najbardziej interesująca??

Wyświetl wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Nasze Rozgrywki

Saltex IV Liga 2014/2015
Season: 2014-2015

Next Match

Chemik Kędzierzyn-Koźle – GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

1. Match Day

9 sierpnia 2014,

Kędzierzyn-Koźle

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 0 0 0
0 OKS Olesno 0 0 0 0
0 KS Sparta Paczków 0 0 0 0
0 LZS Orzeł Źlinice 0 0 0 0
0 BTS Stal Brzeg 0 0 0 0
0 MKS Pogoń Prudnik 0 0 0 0
0 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 0 0 0 0
0 Olimpia Lewin Brzeski 0 0 0 0
0 TOR Dobrzeń Wielki 0 0 0 0
0 Racłavia Racławice Śląskie 0 0 0 0
0 Polonia Głubczyce 0 0 0 0
0 LZS Piotrówka 0 0 0 0
0 LZS Mechnice 0 0 0 0
0 NKS Start Namysłów 0 0 0 0
0 LZS Victoria Chróścice 0 0 0 0
0 MZLKS Czarni Otmuchów 0 0 0 0
0 Piast Strzelce Opolskie 0 0 0 0
0 Porawie Większyce 0 0 0 0

Najlepsi strzelcy:

2 Liga Juniorów gr. 2
Season: 2013/2014

Last Match

GKS Komprachcice – GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

2 - 1

24. Match Day

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 LZS Kup 21 18 2 55
2 GKS Komprachcice 21 18 2 55
3 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 21 13 6 41
4 LZS Stare Budkowice 21 13 7 40
5 LZS Swornica II Czarnowąsy 21 12 7 38
6 LKS Popielów 21 8 8 29
7 LZS Sławice 21 8 10 27
8 LKS Silesius Kotórz Mały 21 9 12 27
9 LKS Start Siołkowice 21 6 13 20
10 LKS Chmielowice 21 5 15 16
11 LKS Unia Murów 21 1 19 4
12 LKS Polonia Karłowice 11 0 10 1

2 Liga Trampkarzy gr. 2
Season: 2013-2014

Last Match

GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY – LZS Olimpia Lewin Brzeski

6 - 3

26. Match Day

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 UKS SAP II Brzeg 26 23 3 69
2 LZS Olimpia Lewin Brzeski 26 21 4 64
3 LZS Victoria Chróścice 26 19 3 61
4 LZS Skorogoszcz 26 16 7 51
5 LKS Skalnik Gracze 26 16 8 50
6 SKF TOR Dobrzeń Wielki 26 14 10 44
7 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 26 13 10 42
8 LKS Polonia Karłowice 26 12 13 37
9 UKS Junior Skarbimierz 26 12 13 37
10 LKS Popielów 26 9 16 28
11 LKS Start Siołkowice 26 6 20 18
12 SPPP Orzeł Pokój 26 6 20 18
13 LZS Kup 26 4 22 12
14 LKS Unia Murów 26 2 24 6

Liga Młodzików gr. 1
Season: 2013/2014

Last Match

LZS Grodziec – GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

4 - 5

20. Match Day

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 KS Małapanew Ozimek 20 18 1 55
2 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 20 15 4 46
3 OKS Odra I Opole 20 13 4 42
4 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory 20 13 6 40
5 LZS Stal Osowiec 20 13 6 40
6 ULKS Orzeł Źlinice 20 11 8 34
7 KS Krasiejów 20 9 11 27
8 LZS Grudzice 20 5 10 20
9 LZS Grodziec 20 4 16 12
10 UKS Zryw Opole 20 2 17 7
11 KS Szczedrzyk 20 0 20 0

Archiwa

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA !!! :)

Poniedziałek od 17.00 do 18.30
Środa od 17.00 do 18.30 (trampkarze, młodzicy i orliki)
Czwartek od 17.00 do 18.30

w okresie zimowym:
Poniedziałek
16.00 – 17.15 grupa najmłodsza
17.15 – 18.30 grupa pośrednia
18.30 – 19.45 grupa starsza

Czwartek
16.00 – 17.15 grupa najmłodsza
18.15 – 19.15 grupa pośrednia
19.15 – 20.30 grupa starsza