Soccer College Łubniany

Szkółka piłkarska

SALTEX IV LIGA OPOLSKA – 16 kolejka (22.03.2014r.)

Chemik Kędzierzyn-Koźle–GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

0 - 2


POZOSTAŁE  WYNIKI  KOLEJKI:

MKS Gogolin–OKS Olesno

0 - 1


LKS Naprzód Jemielnica–Skalnik Gracze

2 - 3


KS Małapanew Ozimek–MKS Pogoń Prudnik

4 - 0


BTS Stal Brzeg–LZS Orzeł Źlinice

2 - 0


LZS Starowice–Olimpia Lewin Brzeski

3 - 1


GLKS Kietrz –TOR Dobrzeń Wielki

0 - 2


KS Sparta Paczków–KS Otmęt Krapkowice

1 - 0


TABELA  SALTEX  IV  LIGI  OPOLSKIEJ

Comments

comments

Kontakt

Adres: ul. Opolska 104, 46-024 Łubniany (koło Opola), Polska

e-mail szkółki: soccer.college2011@gmail.com

Zadzwoń do Nas:

Paweł Bzdęga +48502534670
Radek Gęsikowski +48668778169
Tomek Kaleta +48602680469
Krystian Lewicki +48696056296
Adam Bartosiewicz +48509304918

Dane do przelewu:

ING Bank Śląski
Nr konta:
55 1050 1504 1000 0090 7654 8073

Kto jest online

0 odwiedzających teraz

Odzwiedziło nas już

Ostatnie 24 godziny: 82 osób

Ostatni tydzień: 343 osób

Ostatni miesiąc: 978 osób

Łacznie: 28 676 osób

Sonda

Jak podoba Ci się strona?

Wyświetl wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Kategorie

Ankiety

Twoim zdaniem, które miejsce zajmie drużyna Śląska Łubniany w sezonie Saltex IV ligi 2014/2015?

Wyświetl wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Migawka z zajęć

Shoutbox

Kalendarz

Wrzesień 2014
P W Ś C P S N
« sie    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Nasza baza treningowa

Sonda

Która liga jest najbardziej interesująca??

Wyświetl wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Nasze Rozgrywki

Saltex IV Liga 2014/2015
Season: 2014-2015

Last Match

Olimpia Lewin Brzeski – GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

3 - 1

5. Match Day

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 Polonia Głubczyce 5 4 0 13
2 BTS Stal Brzeg 5 3 1 10
3 Olimpia Lewin Brzeski 5 3 1 10
4 TOR Dobrzeń Wielki 5 3 1 10
5 LZS Piotrówka 5 3 2 9
6 Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 2 1 8
7 LZS Orzeł Źlinice 5 2 1 8
8 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 5 2 1 8
9 LZS Victoria Chróścice 5 2 2 7
10 MKS Pogoń Prudnik 5 2 2 7
11 MZLKS Czarni Otmuchów 5 2 3 6
12 KS Sparta Paczków 5 1 2 5
13 Racłavia Racławice Śląskie 5 1 2 5
14 LZS Mechnice 5 1 3 4
15 NKS Start Namysłów 5 1 3 4
16 Porawie Większyce 5 1 3 4
17 OKS Olesno 5 1 3 4
18 Piast Strzelce Opolskie 5 0 3 2

Najlepsi strzelcy:

Stręk Bartosz x2
Wiśniewski Mateusz x1
Grabowiecki Paweł x1
Gnoiński Mariusz x1
Tracz Marek. x1

2 Liga Juniorów 2014/2015
Season: 2014-2015

Last Match

LZS Chrząstowice-Dębska Kuźnia – GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

0 - 3

1. Match Day

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 1 1 0 3
2 KS Unia Kolonowskie 0 0 0 0
3 LKS Adamietz Kadłub 0 0 0 0
4 LKS Prosna Zdziechowice 0 0 0 0
5 LKS Źródło-Krośnica 0 0 0 0
6 LMKS Piast Gorzów Śląski 0 0 0 0
7 LZS Bogacica 0 0 0 0
8 LZS Grodziec 0 0 0 0
9 LZS Gronowice 0 0 0 0
10 LZS Stare Budkowice 0 0 0 0
11 LZS Stobawa Ligota Dolna 0 0 0 0
12 LZS Chrząstowice-Dębska Kuźnia 1 0 1 0

Najlepsi strzelcy:

Holeczke Sebastian x3

1 Liga Trampkarzy 2014/2015
Season: 2014-2015

Next Match

GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY – KS Małapanew Ozimek

1. Match Day

6 września 2014,

Łubniany

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
0 LZS Ligota Oleska 0 0 0 0
0 LKS Polonia Karłowice 0 0 0 0
0 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 0 0 0 0
0 LZS Ligota Turawska 0 0 0 0
0 KS Start Dobrodzień 0 0 0 0
0 LZS Swornica Czarnowąsy 0 0 0 0
0 LKS Silesius Kotórz Mały 0 0 0 0
0 KS Małapanew Ozimek 0 0 0 0
0 KS Krasiejów 0 0 0 0
0 SSKS Stal Zawadzkie 0 0 0 0

Liga Młodzików gr. 1
Season: 2013/2014

Last Match

LZS Grodziec – GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY

4 - 5

20. Match Day

Tabela

Pos   Zespół M W L Pkt
1 KS Małapanew Ozimek 20 18 1 55
2 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 20 15 4 46
3 OKS Odra I Opole 20 13 4 42
4 LZS GKS Piomar Tarnów - Przywory 20 13 6 40
5 LZS Stal Osowiec 20 13 6 40
6 ULKS Orzeł Źlinice 20 11 8 34
7 KS Krasiejów 20 9 11 27
8 LZS Grudzice 20 5 10 20
9 LZS Grodziec 20 4 16 12
10 UKS Zryw Opole 20 2 17 7
11 KS Szczedrzyk 20 0 20 0

Archiwa

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA !!! :)

Poniedziałek od 17.00 do 18.30
Środa od 17.00 do 18.30 (trampkarze, młodzicy i orliki)
Czwartek od 17.00 do 18.30

w okresie zimowym:
Poniedziałek
16.00 – 17.15 grupa najmłodsza
17.15 – 18.30 grupa pośrednia
18.30 – 19.45 grupa starsza

Czwartek
16.00 – 17.15 grupa najmłodsza
18.15 – 19.15 grupa pośrednia
19.15 – 20.30 grupa starsza