TERMINARZ  GIER – KLASA  OKRĘGOWA


Mecz Score
13 sierpnia 2016
GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLKS Start Siołkowice
7 - 1
13 sierpnia 2016
LZS Victoria Chróścice – LZS Żubry Smarchowice Śląskie
0 - 0
13 sierpnia 2016
LZS Gronowice – LKS Hetman Byczyna
2 - 2
13 sierpnia 2016
LZS Rudniki – LKS Silesius Kotórz Mały
1 - 3
13 sierpnia 2016
LZS Olimpia Lewin Brzeski – UKS Rodło Opole
3 - 2
13 sierpnia 2016
LZS Starościn – LKS Źródło Krośnica
9 - 1
13 sierpnia 2016
KS Unia Kolonowskie – GKS Grodków
1 - 0
13 sierpnia 2016
LZS Mechnice – FC Chronstau Chrząstowice
3 - 3

TABELA  ROZGRYWEK

Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt
1 KS Unia Kolonowskie 16 10 5 1 39:16+23 35
2 LZS Starościn 16 12 1 3 50:20+30 37
3 LZS Mechnice 16 9 5 2 46:22+24 32
4 LZS Gronowice 16 9 4 3 45:33+12 31
5 UKS Rodło Opole 16 8 4 4 43:30+13 28
6 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 16 7 3 6 31:18+13 24
7 LKS Hetman Byczyna 16 7 2 7 23:17+6 23
8 LZS Victoria Chróścice 16 6 3 7 27:21+6 21
9 GKS Grodków 16 7 1 8 25:37-12 22
10 FC Chronstau Chrząstowice 16 5 3 8 36:40-4 18
11 LZS Olimpia Lewin Brzeski 16 4 4 8 20:30-10 16
12 LKS Silesius Kotórz Mały 16 3 5 8 28:37-9 14
13 LKS Źródło Krośnica 16 4 2 10 29:43-14 14
14 LZS Rudniki 16 5 1 10 27:50-23 16
15 LZS Żubry Smarchowice Śląskie 16 2 7 7 14:31-17 13
16 LKS Start Siołkowice 16 4 2 10 23:61-38 14
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 KS Unia Kolonowskie - 1:1 1:0 3:1 2:2 1:1 1:1 1:0 1:0 4:2 1:1 5:0 3:1 5:2 5:1 4:0
2 LZS Starościn 1:1 - 2:6 9:0 4:0 2:1 0:2 1:0 0:2 4:2 3:1 2:0 9:1 5:1 2:0 3:2
3 LZS Mechnice 0:1 6:2 - 1:1 5:2 1:1 2:0 1:3 6:0 3:3 1:1 1:1 3:1 4:3 3:0 3:0
4 LZS Gronowice 1:3 0:9 1:1 - 4:1 2:1 2:2 1:0 3:4 3:2 1:1 6:5 3:2 4:0 1:1 12:1
5 UKS Rodło Opole 2:2 0:4 2:5 1:4 - 3:2 2:1 2:2 5:1 3:2 4:0 2:2 4:0 4:0 1:1 6:1
6 GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 1:1 1:2 1:1 1:2 2:3 - 0:1 3:1 2:1 4:0 0:1 4:1 1:0 2:2 2:0 7:1
7 LKS Hetman Byczyna 1:1 2:0 0:2 0:1 1:2 1:0 - 2:3 0:2 0:1 1:0 2:1 3:0 0:2 5:0 3:0
8 LZS Victoria Chróścice 0:1 0:1 3:1 0:1 2:2 1:3 3:2 - 2:3 0:1 4:0 2:1 0:2 3:0 0:0 4:0
9 GKS Grodków 3:1 2:0 0:6 4:3 1:5 1:2 2:0 3:2 - 2:1 1:2 0:0 0:4 2:3 2:1 2:6
10 FC Chronstau Chrząstowice 2:4 2:4 3:6 2:3 2:3 0:4 1:0 1:0 1:2 - 2:1 3:3 1:5 6:2 0:0 7:0
11 LZS Olimpia Lewin Brzeski 1:1 1:3 1:1 1:1 3:2 1:0 0:1 0:4 2:1 1:2 - 3:4 3:1 1:2 0:1 2:2
12 LKS Silesius Kotórz Mały 0:5 0:2 1:1 5:6 2:2 1:4 1:2 1:2 0:0 3:3 4:3 - 5:1 2:3 0:0 0:2
13 LKS Źródło Krośnica 1:3 1:3 1:3 2:3 0:4 0:1 0:3 2:0 4:0 5:1 1:3 1:5 - 6:1 1:1 3:3
14 LZS Rudniki 2:5 1:5 3:4 0:4 0:4 2:2 2:0 0:3 3:2 2:6 2:1 1:3 1:6 - 2:3 3:0
15 LZS Żubry Smarchowice Śląskie 1:5 0:2 0:3 1:1 1:1 0:2 0:5 3:3 1:2 0:0 1:0 0:0 1:1 3:2 - 2:4
16 LKS Start Siołkowice 0:4 2:3 0:3 1:12 1:6 1:0 0:3 0:4 6:2 0:7 2:2 2:0 3:3 0:3 4:2 -

Comments

comments