NAUKA – CHARAKTER – MISTRZOSTWO!
Za nami przepiękny sportowy EVENT, który jako pierwsi w regionie zorganizowaliśmy w formule 1×1 – na pięknej hali w Turawie. 10 Trenerów Soccer College czuwało nad logistyką i organizacją. Rywalizacja odbyła się w 7 grupach z podziałem na kategorie wiekowe: skrzat, żak, orlik, młodzik i trampkarz. Mecze rozgrywane były na mini boiskach otoczonych bandami i 20 bramkach typu bazooka. Takie warunki gry miały służyć temu, na co MOCNO stawiamy: rozwój indywidualny, kreatywność i inteligencja piłkarska. Zawodnicy w trakcie 4 minutowego meczu musieli podjąć setki samodzielnych decyzji. Cały maraton piłkarski trwał 10 godzin, a udział w nim wzięło 85 zawodników Soccer College. I na koniec to co najważniejsze: w całym turnieju padło ponad 2000 bramek!
Turniej odbył się przy wsparciu firmy Aluprof /grupa Kęty/ dzięki inicjatywie wolontariackiej jednej z naszych mam. To już drugie wspólne nasze przedsięwzięcie i mamy nadzieje nie ostatnie! Specjalne podziękowania dedykujemy Pani Aleksandrze Kubsdzie – pracownikowi firmy Aluprof S.A. 
Zdjęcia wykonała niezawodna Ania Sorowka, opiekę medyczną sprawowała firma Fizjostrefa, a piękne piłki ufundował sklep Football World Opole.