plomien_elk_1Zdecydowanie na plus trzeba ocenić występy wszystkich Naszych drużyn w ostatniej kolejce w poszczególnych ligach rozgrywkowych.

Seniorzy, po długim czasie oczekiwania, zapunktowali i to na gorącym terenie w Brzegu. W końcowych minutach, a nawet sekundach, meczu udało się wcisnąć tego upragnionego gola drużynie Stali, zdobywając tym samym komplet punktów. Godne uwagi jest to, że zwycięska bramka padła bezpośrednio z rzutu rożnego 🙂 Najważniejsze jednak jest to, że zwyciężyliśmy 2-1 grając na wyjeździe, przerywając tym samym złą passę, która męczyła Nas od kilku kolejek! Chłopaki liczymy na więcej takich spotkań 🙂

Tabela Saltex IV ligi

Trampkarze, rozgrywający swój mecz w sobotę, zmierzyli się na własnym boisku z drużyną Polonii Karłowice. Co prawda mecz nie należał do najłatwiejszych. Obie ekipy chciały pokazać wyższość nad przeciwnikiem ale to Nam udało się trafić do siatki rywala i zakończyć mecz 1-0. Żal trochę niewykorzystanych sytuacji ale cieszy zwycięstwo. Skromne bo skromne ale najważniejsze są 3 punkty!

Tabela ligi trampkarzy

Juniorzy stoczyli w niedziele zacięty bój z liderem rozgrywek GKSem Komprachcice. Przyjezdni niestety w ostatecznym rozrachunku okazali się lepsi, strzelając w ostatnich minutach meczu bramkę na 1-2. Mimo wszystko sprawialiśmy dobre wrażenie na boisku. Ambicji i woli walki nie brakowało! Czekamy na rewanż!

Tabela ligi juniorów

Młodzicy, rozgrywający swój mecz we wtorek. urządzili sobie prawdziwe strzelanie na bramkę drużyny przyjezdnych. Rywal został praktycznie zmieciony z boiska i wracał do domu z bagażem 11 straconych goli. Mecz całkowicie pod Naszą kontrolą, a LZS Grodziec nie miał w tym dniu żadnych argumentów aby przeciwstawić się kombinacyjnej grze Naszej drużyny. Zakończyliśmy rundę fajnym zwycięstwem w naprawdę dobrym stylu. Przez całą rundę została wykonana świetna robota! Chłopaki gratulacje dla Was. Już nie możemy się doczekać Waszych występów na wiosnę!

Tabela ligi młodzików