W zeszłą sobotę byliśmy gospodarzami drugiego z kolei Turnieju Orlików Podokręgu Opolskiego. Mecze były rozgrywane na dwóch specjalnie przygotowanych boiskach, co pozwalało równolegle prowadzić dwa spotkania w jednym czasie. Standardowo graliśmy 2 połowy po 10 minut. Taka forma rozgrywek spowodowała, iż  zawody były rozgrywane w bardzo intensywnym tempie. Każda ekipa w ciągu niespełna 2 godzin rozegrała 4 mecze, i jak łatwo policzyć, spędziła prawie półtorej godziny walcząc na boisku. Duży wysiłek, niewielki odpoczynek i to w krótkim czasie. Wszyscy zawodnicy dali radę i zasługują na uznanie. Nikt nie pęk 🙂
Cały Turniej obwfitował w piękne akcje i wiele bramek. Pokaźne zwycięstwa i zacięte mecze. Wiele zagrań było na świetnym poziomie. Cieszy, że młodzież systematycznie rozwija się i idzie w dobrym kierunku. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas będziemy mieć kolejne pokolenia fajnych graczy, na dobrym poziomie, a piłka nożna Naszego regionu stale będzie podnosić poprzeczkę i równać do najlepszych!!
Soccer College, po trudnym pierwszym Turnieju, pokazał się ze zdecydowanie lepszej strony. Nie możemy patrzeć jedynie na wyniki. Trzeba skupiać się na tym jak wyglądamy na boisku. Wynik to sprawa drugorzędna. Mimo wszystko, trzeba pochwalić chłopców za ogromną walkę i determinację. Rozegraliśmy 4 dobre spotkania. Walczyliśmy i przede wszystkim CHCIELIŚMY! A co najważniejsze, zaczynamy wyglądać jak drużyna! WSZYSCY RAZEM!!!! ten okrzyk, który Nas mobilizuje przed meczem, nabiera znaczenia! Strzeliliśmy kilka ładnych bramek, a kilka akcji spokojnie mogłoby znaleźć się w TOP 10 na kanale EUROSPORTU 🙂 Z każdym Turniejem, z każdym meczem będziemy silniejsi i groźniejsi. Zapewniam Was! Trochę wiary w siebie i skupienia na treningach!! Pamiętajcie o tym, to ważne!!
Walczymy dalej! 🙂