251432_186130618119735_4288081_n

Radek Gęsikowski jest związany z klubem Gwardii Opole od kilku lat. Obecnie jest trenerem chłopców w kategorii junior młodszy. Od samego początku swojej pracy dał się poznać jako niezwykle zaangażowany, ambitny, serdeczny i sumienny człowiek. Niejednokrotnie przedkładał treningi, wyjazdy na turnieje i wszelaką pracę związaną ze swym zespołem nad życie osobiste i zawodowe. Oprócz wysokich umiejętności trenerskich posiada zdolności interpersonalne, dzięki którym zbudował silny zespół w którym panuje przyjazna, rodzinna atmosfera.
Zespół pod wodzą Radka Gęsikowskiego w zeszłym sezonie zdobył Mistrzostwo Województwa. Obecnie jego zespół znajduje się na I miejscu w tabeli spotkań ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Jego wychowankowie przyczynili się do tego, iż w tym roku ( pierwszy raz od 20 lat !!! ) młodzież z Opolszczyzny zajęła II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej. Pragniemy również zaznaczyć, że od wielu lat grupa prowadzona przez trenera Gęsikowskiego (młodzicy, juniorzy młodsi) zdobywa medale podczas turniejów ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Obecnie trener Gęsikowski prowadzi także Kadrę Województwa Opolskiego chłopców w kategorii junior młodszy (rocznik 2000).

Zapraszamy do głosowania na Trenera Radka w plebiscycie Nowej Trybuny Opolskiej na najlepszego Trenera grupy Młodzieżowej. Każdy głos jest ważny. Wszystkie szczegóły oraz samo głosowanie po kliknięciu w link.

Dziękujemy !!!