Cały czas jesteśmy w sporym natłoku gier i rywalizacji. Świetnie, że mamy ku temu możliwości, gdyż po to właśnie trenujemy żeby później rywalizować i  sprawdzać się z innymi. Juniorzy i Młodziki spisują się rewelacyjnie, nie tracąc jeszcze punktów. Juniorzy w 4 kolejce pokonali u siebie Murów 2-1, Młodzicy zaś pokonali dziś Zryw Opole na boisku rywala, strzelając 8 bramek i tracą zaledwie 1.

Żaczki w ostatni weekend dosłownie zalały Orlik w Opolu. Granie w najmłodszych rocznikach jest zawsze najbardziej przejmujące i przy tym pocieszne 🙂 Tu wyniki nie są ważne kompletnie. Liczy się tylko dobra zabawa! Oby tak dalej! Kolejne mecze już w przyszły weekend!!!

Już jutro kolejny pojedynek stoczą za to trampkarze, a ich rywalem będzie drużyna z Pokoju. Mecze wyjazdowe nigdy nie są łatwe, ale jesteśmy dobrej myśli!

Niestety Pierwsza Drużyna po bardzo dobrym początku nieco się zablokowała. W 6 kolejce Saltex IV Ligi, uległa na własnym boisku rywalowi ze Źlinic 1-3. Chłopaki brać przykład z młodzieży!! Liczymy, że już w najbliższej kolejce uda się odwrócić passe w Lewinie Brzeskim!

Zapraszamy do śledzenia wyników oraz tabel ligowych w zakładce Śląsk! Staramy się na bieżąco aktualizować wszelkie zmiany!