Już jutro wyjeżdżamy na ostatni turniej z cyklu Orlika 2011/2012. Tym razem będziemy gościć w Opolu, a gospodarzem będzie ekipa z Rodła Opole. Po ostatnim Turnieju z pewnością apetyty wzrosły, ale nie ma się co specjalnie 'podpalać’. Jedźmy spokojnie grać w piłkę bez szczególnej presji na wynik. Jedziemy po kolejne cenne doświadczenie, jedziemy po naukę i dobrą zabawę. Jeśli uda się rozegrać kolejne dobre zawody, to będzie tylko z korzyścią i plusem dla Nas.
Zbiórka, standardowo, o 9.10 przed budynkiem klubowym w Łubnianach. Gramy na boisku Orlika na Malince przy ulicy Bielskiej. Pamiętajmy, że obowiązują buty szutrowe lub obuwie halowe. Lanki są zabronione i osoba w takim sprzęcie nie zostanie dopuszczona do gry!!
WODA!!!! Pamiętajmy zabrać ze sobą wodę mineralną NIEGAZOWANĄ lub napoje izotoniczne. Woda mineralna gazowana lub napoje słodzone nie są dobrym rozwiązaniem. Co do tego tematu postaram się szerzej opisać zagadnienie na stronie i omówić to jeszcze na treningach.
Skoncentrujmy się wieczorem na jutrzejszym dniu. Oczywiście wyspać się, zjeść wartościowe śniadanie, tylko nie opychać się czekoladą 🙂 i ruszamy do walki 🙂 Postarajmy się napsuć jutro trochę krwi rywalom. Zresztą, warto aby to Nasza ekipa wracała do domu z uśmiechem na twarzach, racja?? 😀