dsc_0008Jeżeli jesteś zainteresowany przyjdź na trening! Rozpoczynamy nowy nabór dzieci chętnych do udziału w zajęciach szkółki piłkarskiej Soccer College Łubniany! Szkoleniem objęte będą dzieci w wieku od 4 do 16 roku życia. W zajęciach mogą również uczestniczyć dziewczynki, dla których docelowo pragniemy stworzyć osobną grupę 🙂 Zajęcia będą odbywać się, pod okiem wykwalifikowanych Trenerów, 2 razy w tygodniu na boisku trawiastym przy klubie Śląsk Łubniany oraz na sztucznej murawie przyszkolnego Orlika w Łubnianach.  Wszystkich rodziców  zainteresowanych szkoleniem swoich pociech serdecznie zapraszamy. Wszelkich informacji udzielają Trenerzy pod numerem telefonu 502 534 670 lub 668 778 169.

DSC_0071

SOCCER COLLEGE to grupa młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy pragną zmienić obraz aktywności fizycznej współczesnej młodzieży. Nasza działalność rozpoczęła się w 2011 roku i mimo młodego stażu mocno przemy do przodu, a Naszą najmocniejszą stroną jest wiedza, umiejętności i dobre podejście, a co najważniejsze zamiłowanie i zapał do pracy! Praca z dziećmi i młodzieżą jest Naszą wielką pasją, której nie zamienilibyśmy na nic innego!!!

dsc_0340Naszym celem jest stworzenie nowoczesnego modelu kształtowania młodych umysłów, zerwanie z dzisiejszymi schematami myślenia oraz wpajaniu wartości i zasad stanowiących fundament kształtowania odpowiednich nawyków pracy nad własnym “ja” i dążenie do ciągłego doskonalenia się i realizacji. Chcemy jednym słowem odciągnąć dzieci i młodzież od telewizorów i komputerów oraz zaproponować im ciekawe zajęcia sportowe na świeżym powietrzu, gdzie doskonale można połączyć przyjemne z pożytecznym.

dsc_0466Kładziemy nacisk na treningi przez zabawę oraz edukację poprzez sport i zarażanie dzieci ideą sportu w wymiarze FAIR PLAY na boisku i poza nim. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników. Kształtujemy estetykę ruchu i zarażamy pasją do aktywności fizycznej, sportu i piłki nożnej! Dajemy szansę wszystkim młodym sportowcom, aby rozwijali swoje umiejętności i stawali się piłkarzami, którzy będą mogli w przyszłości z powodzeniem rywalizować ze swoimi rówieśnikami i cieszyć się grą!

dsc_0039

Nasze metody pracy oparte są na sprawdzonych wzorcach wywodzących się z wysoko usportowionych krajów Europy Zachodniej, które z bardzo dobrym skutkiem rozwijają zdolności psycho-motoryczne młodych adeptów sportu. Stosując metody zabaw i gier ruchowych chcemy kształtować nie tylko kondycję sportową czy koordynację ruchową, ale również charakter i odpowiednie wzorce zachowania dotyczące m.in. współzawodnictwa, rywalizacji, konsekwencji w działaniu oraz zasad współdziałania w grupie.

 

ZAPRASZAMY   NA   ZAJĘCIA !!!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY SOCCER COLLEGE

DEKLARACJA SOCCER COLLEGE

REGULAMIN SOCCER COLLEGE

 

“Dziecko jest księgą, którą powinniśmy czytać i w której powinniśmy pisać.”

Peter Rosegger