Dokładnie w zeszłą sobotę Trener Tomek wraz ze swoją drużyną zuchów stawił się na ciekawie obsadzony Turniej w Oleśnie. Zawody zorganizowane przez Akademię Piłkarską Olesno zgromadziły 6 drużyn z rocznika 2006 i młodsi. Mieliśmy okazję zmierzyć się z dwiema drużynami gospodarzy z AP Olesno, poza tym Strzelce Opolskie, MKS Kluczbork, a nawet z ekipą z Lublińca.

Biegania było dość dużo. W sumie rozegraliśmy 5 spotkań toczonych po 12 minut każde. Młodzi piłkarze napracowali się więc sporo. Pierwsze szlify, pierwsze zebrane doświadczenia oraz świetna zabawa są tu bezcenne.

Oczywiście po wyczerpującym ganianiu za piłką, przyszedł czas na wręczenie pamiątkowych pucharów i medali, następnie wywiady z mediami, zdjęcia do prasy oraz 5 minut dla kibiców i rozdanie autografów dla fanów. Na koniec, najważniejsze, jedzonko 🙂 Pyszny obiad dla każdego. Trzeba przecież podładować akumulatory po ciężkim dniu!

 

Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Weteranów Olesno za zaproszenie i królewskie przyjęcie. Do zobaczenia następnym razem!