Drodzy Rodzice. Począwszy od września tego roku podnosimy opłatę członkowską Szkółki Piłkarskiej Soccer College do 90zł za miesiąc.

 

Jeden z moich przyjaciół zapytał: „Dlaczego wydajesz tyle pieniędzy i poświęcasz tyle czasu swoich dzieci, aby one uprawiały sport?”

Chcę przyznać: – Nie płacę za uprawianie sportu dla moich dzieci. Raczej płacę za sprzęt, za czas trenera, za sportowe obozy itd. Wydaje pieniądze na coś innego.

Chcesz wiedzieć na co?

Płacę za te chwile, kiedy moje dzieci się męczą tak, że chcą zrezygnować z wszystkiego, ale nie robią tego i uczą się podejmować wyzwania.

Płacę za możliwość znalezienia przyjaciół na całe życie.

Płacę za szansę posiadania trenerów profesjonalistów, fanów swojej pasji, którzy uczą, że sport to walka, a walka to życie.

Płacę żeby moje dzieci nauczyły się być zdyscyplinowane.

Płacę za moje dzieci, aby nauczyły się dbać o swoje ciało i umysł.

Płacę za moje dzieci, aby nauczyły się pracować w zespole, za to żeby miały poczucie własnej wartości, żeby były w stanie poświęcić się i przyjąć poświęcenie, by były gotowe do pomocy, i były przekonane, że pomoc przyjdzie do nich.

Płacę za to, że moje dzieci nauczyły się stawić czoła rozczarowaniu, gdy nie uzyskały oczekiwanego rezultatu, nauczyły się upadać i powstawać z pełną determinacją, by wygrać!

Płacę za moje dzieci, aby mógł ustawić i osiągnąć cele.

Płacę, za moje dzieci, aby mogły realizować swoje marzenia.

Płacę za to, że moje dzieci nauczyły się, że aby zostać mistrzem, potrzeba jest w ogromnej ilości godzin ciężkiej pracy i treningu, a ten sukces nie nastąpi z dnia na dzień.

Płacę za moje dzieci, aby zaprzyjaźniły się ze sportem, a nie gadżetami i telewizją.

Mogłam iść dalej, ale jeśli krótko, nie płacę za uprawianie sportu, płacę za możliwości, które daje sport moim dzieciom, za rozwój cech, które pomogą im w ciągu całego życia i dadzą im możliwość przynieść szczęście dla siebie i ludzi wokół nich. Na tej podstawie uważam, że jest to doskonała inwestycja!