Nasi najmłodsi zawodnicy mieli okazję pierwszy raz jako drużyna pokazać się i zagrać w dużym Turnieju zorganizowanym przez MOSiR i Odrę Opole. Zawody zostały rozegrane w minioną niedzielę (17 lutego) w opolskiej Hali Okrąglak.
Atmosfera była szalenie pozytywna. Mnóstwo małych piłkarzy, każdy ubrany w barwy klubu, którego był reprezentantem. Dopingujący rodzice i bliscy, oklaski i okrzyki kibiców, którzy co chwilę podrywali się z miejsc po strzelonych bramkach i pięknych akcjach swoich pociech. Uwaga na głowy!!!!! 🙂 gdyż w każdym możliwym miejscu cały czas trwały indywidualne, bądź grupowe rozgrzewki zawodników. Piłki świszczały nad głowami niczym pociski na polu bitwy. Sam dostałem ze dwa razy piłką po głowie i plecach hehe, nie mówiąc już ile to razy zostałem stratowany przez grupkę nadlatujących jak szarańcza brzdąców 🙂 Myślę, że hala dawno nie widziała takiej ilości dzieci, kolorów i  uśmiechu. Naprawdę miło było na to wszystko popatrzeć! Mówimy zdecydowanie TAK, dla takich inicjatyw. Oby było ich jak najwięcej!!! Są potrzebne!!!
Trzeba powiedzieć, że traktujemy Nasz występ w kategorii sukcesu. Wszyscy się zmobilizowaliśmy, żeby pojawić się licznie na hali i wystartować. A sam udział to rzecz najważniejsza! Serdeczne podziękowania dla rodziców, że wygospodarowali na niedziele czas i wspólnie z Trenerem dopingowali małych gladiatorów. Liczymy na więcej 🙂 Z góry wiedzieliśmy, że wynik będzie tu nieważny. Dopiero się uczymy, a początki z reguły bywają trudne. Duża hala, mnóstwo ludzi, zdjęcia, kamery, okrzyki i oklaski to wpływa na dorosłego człowieka, a co dopiero na dzieciaki. Trema była bo musiała być. Zawsze jest ten pierwszy raz! Zwłaszcza, że rywalizowaliśmy jeszcze z mocnymi drużynami, które nieprzerwanie trenują ze sobą 3-4 lata. W tym wieku, gdzie dzieci nabierają najwięcej nawyków, rok czy dwa robi sporą różnicę.  Tak wiec nie ma się co smucić, głowy do góry, wracamy do treningów i czekamy na kolejne wyzwania!!! Na Nas też przyjdzie czas!
Jeszcze raz gratulujemy występu!!! Walka była przednia!!! 🙂

 

Zdjęcia z Turnieju już wkrótce w zakładce galeria/mecze i turnieje.