Wiele przygotowań i starań nie poszło na marne 🙂 Udało się zorganizować ciekawe zawody, gdzie wszystkie zespoły w licznych i silnych składach rywalizowały w systemie 'każdy z każdym’. Bardzo wyrównany poziom wszystkich ekip, walka i serce pozostawione na boisku oraz wiele emocji, fantastycznych akcji i pięknych bramek, to tylko niewielka namiastka tego co zobaczyliśmy dziś na parkiecie hali sportowej w Dobrzeniu Wielkim.
Soccer College po raz kolejny udowodniło, że ma charakter do walki i, że stać nas na bardzo dobrą grę! Zaczęliśmy od małego potknięcia w starciu ze Stalą Osowiec ale każdy następny mecz był lepszy, a chłopaki rozkręcali się z każdą minutą, czego idealnym przykładem były ostatnie mecze z Odrą Opole i Football Academy Opole.
JESTEŚMY Z WAS DUMNI!!!! 🙂

Bardzo miłym akcentem była wizyta Świętego Mikołaja, który nagle pojawił się na hali z koszykiem pełnym cukierków by obdarować nimi Wszystkie Dzieci 🙂 Niestety nie miał zbyt wiele czasu, ale w krótkim wywiadzie udzielonym jednemu z trenerów Soccer College powiedział, że musiał choć na chwilę Zobaczyć Nas Wszystkich! A przede wszystkim małych walczących sportowców! 🙂

Ostateczną ocenę turnieju chcielibyśmy jednak pozostawić Wam, zawodnikom, trenerom, rodzicom czy wszystkim kibicom. Dla nas najlepszą nagrodą jest Wasz uśmiech i radość. To właśnie one dają nam satysfakcję i siłę, by dawać z siebie jeszcze więcej!!!

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział, zawodnikom za Wspaniałą grę i trenerom za wsparcie 🙂 a rodzicom i wiernym kibicom za przybycie i doping dla swoich pociech 🙂
Serdeczne podziękowanie dla wszystkich tych, którzy dołożyli swoją cegiełkę aby ten dzień mógł na długo utkwić w naszej pamięci.
Dziękujemy!!! i liczymy na więcej!!! Do następnego razu!!! 🙂

Szczegóły z przebiegu turnieju już wkrótce. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii z dzisiejszego dnia 🙂