Próbowali już wszyscy! Liga+ Extra, Championi w Plusie, Cafe Futbol czy Przegląd Sportowy. Namawiali go wszyscy! Od Borka po Kołtonia, Smokowskiego czy Szpakowskiego. Ewa Drzyzga próbowała zaprosić go do Rozmów w Toku. Miał propozycje zagrania w Pamiętnikach z Wakacji i Krzyżakach 2. Przymierzano go do roli Kmicica w nowej ekranizacji Potopu. Miał być jurorem w You Can Dance i Top Model. Pudzianowski chciał się z nim zmierzyć w oktagonie! To on miał prowadzić program 1 z 10! To on miał reklamować proszek Vizir w telewizji zamiast Zygmunta Hajzera!!! Proszono go nawet by został Slavkiem, maskotką EURO 2012! … Wszystkim odmówił!!!!!
Jako pierwszym  w Polsce udało się Nam namówić go do udzielenia krótkiego wywiadu. Przedstawiamy…TRENERA PAWŁA!!!  Zapraszamy!!! 😀
Cześć, jestem Trener Pawełek 😀
Jestem spod znaku BLIŹNIĄT
Moimi ulubionymi sportowcami są ANDRE AGASSI i ZINEDINE ZIDANE fachowcy w swoich dziedzinach, niepowtarzalni!
W przyszłości chciałbym być TRENEREM MŁODZIEŻOWEJ KADRY POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ z każdym dniem jesteś bliżej 😉 ale jakby co są jeszcze warcaby lub szachy błyskawiczne, pamiętaj 😀
Mój ulubiony numer na koszulce to 14
Zawsze kibicuje drużynie MANCHESTERU UNITED oraz WIŚLE KRAKÓW czerwoni górą!!! Tylko czemu masz 15 koszulek Manchesteru, a żadnej Wisły??
Co najbardziej lubię na treningach? RZUTY KARNE oraz GRĘ 1na1 przynajmniej jeden, dla którego gierka to nie wszystko 😛
Gdybym nie trenował piłki byłbym STOLARZEM a trzymał Pan kiedyś chociaż młotek czy piłę w ręce??? 😀
Poza sportem uwielbiam CZYTAĆ BIOGRAFIE KONTROWERSYJNYCH LUDZI bardzo dobre źródło inspiracji. Polecam!
Moimi ulubionymi filmami są WICHRY NAMIĘTNOŚCI i JAK ZOSTAĆ KRÓLEM każdy powinien chociaż raz zobaczyć te filmy! Kawał Dobrego kina.
Najbardziej lubię jeść ZUPĘ POMIDOROWĄ, BRUSCHETTĘ oraz PLACKI ZIEMNIACZANE mmmmmm pyszny zestawik. Dla niewtajemniczonych, Bruschetta to włoska wersja grzanki pokropionej oliwą i natartej czosnkiem. Dodatkami mogą być pomidory, bazylia, ser ricotta, mozzarella, parmezan i papryka.
Moim wzorem do naśladowania jest ROY KEANE i IKER CASILLAS ciekawe połączenie, prawie jak dobry i zły policjant 🙂
Moim największym marzeniem jest MIEĆ SZCZĘŚLIWĄ, WYSPORTOWANĄ RODZINĘ! 🙂 innej możliwości nie ma!
Trener Paweł już od wielu lat zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży co zostało zauważone i docenione na wysokich szczeblach Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Liczne kursy, szkolenia i konferencje oraz pasja i zaangażowanie sprawiają, że mamy w Naszym gronie świetnego Specjalistę z olbrzymim potencjałem i przyszłością. Paweł, wszyscy liczymy na Ciebie i trzymamy za Twoje sukcesy i marzenia!