Wchodzimy jutro w nowy miesiąc, a nie ma nic lepszego niż skorzystać przy tej okazji z aktywności fizycznej. Tym razem zmagania zaczynamy od soboty. Jako pierwsi w ramach „Bawi Nas Piłka” wystąpią najmłodsi czyli skrzaty, żaki oraz orliki. Wszystkie grupy zagrają w Tarnowie Opolskim, a start już od godziny 9:00. Skrzaty zagrają na hali, a pozostałe zmagania będą odbywać się na stadionie. Zapraszamy rodziców do kulturalnego jak zawsze dopingu. O godzinie 13:00 również w sobotę na bocznym boisku Śląska Łubniany grupa młodzika pod wodzą trenerki Janiny Ficek zagra sparing z Interem Siołkowice. Wcześniej o godzinie 10:00 w ramach Opolskiej Ligi Trampkarzy nasza ekipa zmierzy się z UKS Rodło w Opolu przy ulicy Szarotki. W Luboszycach natomiast zagra II liga trampkarzy o godz. 11:00. Zapowiada się niezwykle pracowita sobota.

Niedziela tym razem upłynie pod znakiem regeneracji i odpoczynku nie tylko dla Ciebie ale również dla ciężko pracującego sztabu szkoleniowego.

Mocnym akcentem wchodzimy za to w kolejny tydzień. W meczu czołowych ekip Opolskiej Ligi Młodzika zagramy z OKS Odra Opole. Spotkanie rozegrane zostanie w poniedziałek 03.04.2023 r. w Kępie o godz. 17:00 Równie ciekawy pojedynek czeka nas w Ozimku w ramach I Ligi Młodzika z GMKS Ozimek również o 17:00. Poniedziałek kończymy zmaganiami w Terytorialnej Lidze Młodzika z Adamietz Kadłub także o 17:00

Zapraszamy wszystkich do wspierania naszych zawodników w kolejnej piłkarskiej przygodzie.