W zeszłą sobotę chłopcy z rocznika 2005 i młodsi mieli okazję zmierzyć się ze swoim rówieśnikami na Turnieju Ośrodka Kultury i Sportu w Prószkowie. Poza drużyną gospodarzy mogliśmy zobaczyć  w boju takie zespoły jak Spiders Krapkowice czy Fortuna Głogówek. A więc cztery kapele i gra każdy z każdym.

Turniej całkowicie nastawiony na dobrą zabawę i zdrową rywalizację. Nie pompowano specjalnie presji o miejsca i tak jak już wspominaliśmy, liczył się przede wszystkim udział.

Nasza wierna drużyna przegrała swoje dwa pierwsze mecze z Pająkami z Krapkowic i Fortuną Głogówek, a na zakończenie pokonała gospodarzy Turnieju. Mimo, że nie było końcowej klasyfikacji najlepsze wrażenie pozostawili po sobie krapkowiczanie. To był zdecydowanie ich dzień.

Trzeba podkreślić, że Nasza gra wyglądała bardzo dobrze, a jedynym mankamentem było to, iż po stracie gola chłopcy za szybko tracili wiarę w siebie i końcowy sukces. Zupełnie niepotrzebnie bo przecież potrafią co raz to lepiej grać w piłkę.

Następnym razem chłopaki z wiarą i walka do samego końca!!! 🙂

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz dyplomy, a drużyny piłkę do gry! Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie! Było super! Do zobaczenia następnym razem! 🙂

Kilka fotek z Turnieju w Prószkowie