Mecz zaczęliśmy trochę nerwowo, brakowało komunikacji i dokładności przez co popełniliśmy kilka błędów w obronie, a przez to gospodarz szybko wyszedł na prowadzenie 5-1. Potrzebowaliśmy trochę czasu żeby się rozegrać i wejść odpowiednio w mecz. Z minuty na minutę gra rozkręcała się, byliśmy dokładniejsi, a cały paraliż z początku meczu dosłownie wyparował. Zaczęliśmy grać odważnie i w zdecydowanie szybszym tempie, co szybko przełożyło się na sytuacje oraz bramki. Grania było całkiem sporo, gdyż mierzyliśmy się w czterech 20 minutowych kwartach.
Chłopcy, po słabszym początku, zmobilizowali się, słuchali wskazówek trenera 😉 i z minuty na minutę osiągali przewagę na boisku. Z końcowym gwizdkiem wynik na tablicy brzmiał 9-7 dla Soccer College!
Warto podkreślić zaangażowanie i postawę całej drużyny, było naprawdę dużo emocji, kilka pięknych akcji, „parad” bramkarskich i duuużo pięknych bramek!

Dziękujemy drużynie z Ozimka za zaproszenie, a chłopakom jeszcze raz gratuluję postawy i zaangażowania, tak trzymać!

Graliśmy w składzie:
Jakub Czech-Słaby (br), Jakub Dudka, Kamil Jendro, Tymoteusz Gawroński, Patryk Bowżyk, Dominik Karwat, Mateusz Lukosz, Adam Schweda, Kevin Szymaszek, Fabian Wiench.

 

Galeria zdjęć ze sparingu