skanowanie0024Dwa tygodnie intensywnych przygotowań nie poszło na marne. Udało się zrobić bardzo wartościową paczkę i to głównie dzięki Wam! Zgromadziliśmy sporo ubrań, obuwia, poza tym chemię i  środki czystości oraz jedzenie, słodycze dla dzieci i troszkę zabawek. W sumie wyszło ponad 20 pudeł!! Mało tego, udało się załatwić solidną pralkę, która bardzo się przyda, gdyż ta obecnie używana jest już w fatalnym stanie.

Od wolontariuszy mających Naszą rodzinę pod opieką, usłyszeliśmy wiele ciepłych słów za ofiarowaną pomoc. Z relacji wiemy tylko, że gdy Mikołaj dostarczał przesyłkę, wybuch euforii, szaleństwa i radości był przeogromny! Obdarowani ucieszyli się dosłownie ze wszystkiego, a sama paczka otrzymała miano fantastycznej. To głównie dzięki Wam Drodzy Mikołaje 😉

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować w imieniu obdarowanej rodziny oraz Naszym, za każdą pomoc, którą uzyskaliśmy z Waszej strony. Wasz wkład jest tu bezcenny za co bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że tak licznie odpowiedzieliście na Nasz apel! Fajnie, że choć trochę mogliśmy pomóc! Naprawdę warto jest się dzielić i pomagać innym! A My wzięliśmy to za obowiązek!  Bardzo dziękujemy!