W niedzielę podczas turniejów Magnus Trans CUP na stadionie od godz.11 aż do 15 trwały rozgrywki najmłodszych. W sumie na obiekcie klubu pojawiło się blisko 150 młodych adeptów piłki nożnej. W kategorii młodzików zwyciężyła Odra Opole, a orlików KS Małapanew Ozimek.

Nasza wierna drużyna uplasowała się na trzecim stopniu podium, zwyciężając w decydującym meczu z ekipą Zielonych Spórok 10-3. Turniej rozpoczęliśmy mocnym akcentem wygrywając w swojej grupie z Krasiejowem 5-3, kontrolując spotkanie od samego początku. W następnym pojedynku ulegliśmy gospodarzom i tym samym dobrym znajomym z ligi młodzików. Z grupy wyszliśmy zajmując drugie lokatę, po czym w meczu o  finał przyszło Nam zmierzyć się z Odrą Opole. Pojedynek wyrównany ale niestety przegrany. Poprzedni dzień pełen wrażeń, na który składał się wygrany mecz w lidze trampkarzy oraz Turniej w Opolu, sprawił, iż chłopcy byli już wyraźnie zmęczeni i poobijani. Po prostu brakowało już mocy! W zwycięskim meczu o brązowy medal, zagraliśmy uważnie, konsekwentnie i skutecznie. Wykorzystaliśmy każdy błąd, wybijając przeciwnikowi piłkę nożną z głowy, dosłownie.

Gościem specjalnym był reprezentant Polski Paweł Olkowski, od nowego sezonu zawodnik FC Koeln, który z wielką chęcią rozdawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć.

Galeria z Turnieju Magnus Trans Cup