Ostatnia kolejka spotkań była dla Łubnian wyjątkowo bezwzględna i surowa. W trzech meczach nie udało się zdobyć choćby jednego punktu.

Seniorzy nie mogą zaliczyć do udanych, wyjazdu do Kietrza, gdzie ulegli gospodarzom 2-0. Wciąż pierwsza drużyna nie potrafi się podnieść z kolan, co jest zresztą niepokojące. Po 11 kolejkach zajmujemy dopiero 14 miejsce z 8 punktami na koncie i tylko 7 strzelonymi bramkami, co powoduje, iż jesteśmy najgorszą drużyną pod tym względem w IV lidze. Koniecznie trzeba zacząć punktować i strzelać!!!

Tabela Saltex IV ligi

Również trampkarze nie sprostali ekipie z Popielowa ulegając rywalowi na własnym boisku 2-3. Mecz trudny, mecz walki i niestety przegrany. Ta chwila słabości spowodowała, iż spadliśmy na 4 miejsce w ligowej tabeli z 5 punktami straty do liderującego Lewina Brzeskiego. Spokojnie walczymy dalej, potknięcia się zdarzają!

Tabela ligi trampkarzy

W poniedziałek byliśmy świadkami niezwykle ciekawego pojedynku Naszych młodzików z drużyną Odry Opole. Faworyt ligi z Opola postawił duże wymagania, a my podjęliśmy rękawice, co skutkowało prawdziwym meczem walki z obydwu stron. Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie zaś obie ekipy stwarzały sobie idealne okazje do zdobycia bramki. Pierwszą wykorzystała Odra, zaraz potem padło wyrównanie…i się zaczęło. Mimo kolejnych okazji z Naszej strony to opolanie byli zdecydowanie skuteczniejsi wbijając jeszcze dwa gola, ustanawiając wynik na 1-3. Szkoda zmarnowanych okazji ale mówi się trudno, zagraliśmy bardzo dobry mecz z mocnym rywalem i to jest główny pozytyw tego spotkania.