wakacje

Kochani dziś najmłodsi rozpoczynają wakacje 🙂 teraz jest moment na to, na co nie mieliśmy czasu przez ostatnie długie i ciężkie miesiące nauki i obowiązków przedszkolnych oraz szkolnych. Mówię tu o niekończącym się odpoczynku i leżeniu do góry brzuchem. Oczywiście mamy olbrzymią nadzieje, że ten wolny czas nie będziecie spędzać przed komputerem i telewizorem, a przeznaczycie go na inne pożyteczne rzeczy. Przecież można oddawać się innym przyjemnościom, których jest od groma 🙂

Przypominamy Wam, że w lipcu nie trenujemy. Może być, że zorganizujemy jakiś sparing i wtedy osoby, które będą na miejscu będą mogły przyjść i pobiegać za piłką. Będziemy się z Wami kontaktować 🙂 W każdym razie lipiec nie trenujemy, a na boiska wkraczamy już od sierpnia i tu zajęcia będą prowadzone 2 razy w tygodniu.

Odpoczywajcie, nabierajcie sił i do zobaczenia za parę tygodni. Liczymy, że troszkę za Nami zatęsknicie, bo My za Wami na pewno! 🙂 Życzymy Wam udanych wakacji, bawcie się dobrze i wracajcie do Nas cali i zdrowi!!! Pamiętajcie również aby od czasu do czasu zaglądać na Naszą stronkę, gdyż na pewno będą pojawiać się tu jakieś informacje lub inne ciekawostki 🙂 Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia!!!