Seniorom niestety nie udał się sobotni wyjazd do Krapkowic. Otmęt okazał się w tym dniu bardzo zdeterminowany i przede wszystkim skuteczny wbijając Naszym dwie bramki, nie tracąc przy tym żadnej. Trudno, jesteśmy w małym dołku i trzeba maksymalnie się skupić, wyciągnąć wnioski, odbudować i w następnej kolejce zrobić wszystko aby odwrócić złą kartę!

Juniorzy po zaciętej walce ulegli zespołowi z Popielowa. Wyjazd, jak przeczuwaliśmy, był bardzo trudny i  niestety ulegliśmy 3-2. Nie załamujemy jednak głów bo nie ma ku temu powodu. Walczymy dalej, następna kolejka już przyszły weekend!

Cieszyć się za to mogą Trampkarze, którzy muszą zaliczyć weekend do udanych. Na własnym boisku pokonali drużynę Startu Siołkowice 4-1. Wynik równie ładny jak gra! Oby tak dalej!!!

Swoje mecze rozegrali również Nasi najmłodsi. Żaczki były tym razem gospodarzami Turnieju w Łubnianach. Radości było oczywiście mnóstwo, a walki i gradu bramek jak zwykle nie zabrakło. Udało się wygrać jeden mecz, a w dwóch pozostałych ulegliśmy. Jak juz powtarzaliśmy, wynik jest tu nieważny! Zawsze cieszymy się z każdej bramki, udanej akcji czy zdobytego punktu, a przede wszystkim z radości dzieciaków. Do rozgrywek w lidze żaków wracamy już na wiosnę!

Młodziki swój mecz rozegrają dopiero 8 października tj. we wtorek, godz. 16.30. A Naszym rywalem będzie ekipa z Przywór.