Przed nami kolejny pełny piłkarskich zmagań weekend. Najmłodsze grupy kończą w sobotę rywalizację w Lidze Footballowo gdzie podczas rywalizacji z silnymi rywalami podnoszą ciągle swoje umiejętności.
Grupa orlików zajrzy natomiast w ten sam dzień na obiekty Tor-u Dobrzeń Wielki gdzie weźmie udział w turnieju „Tor Cup”. Zanim jednak rozpoczniemy weekend nasze grupy już dzisiaj rozegrają sparingi, turnieje oraz mecz ligowy. Drużyna młodzika III pod wodzą Trenerki Janiny rozegra sparing z UKS GOSDiM Turawa, natomiast na prestiżowy turniej pn. U-13 Licheń Winter Cup z cyklu Pro-Turnieje wybrała się ekipa młodzika.
Trampkarze z OLT podejmują dzisiaj MKS Gogolin w Łubnianach. Wracając do sobotnich zmagań w II lidze trampkarzy sprawdzimy formę GKS Piomar Tarnów Opolski. Nie możemy również zapomnieć o zmaganiach w lidze młodzika. W poniedziałek zawodnicy trenera Marka Koszyka w 1 lidze młodzika pojadą na mecz do Namysłowa z miejscowym Startem, a ekipa „terytorialsów” pojedzie na partnerski pojedynek z UKP GOL Opole.

Pracowity weekend przed nami ale tylko takie mogą zaprocentować na przyszłość 🙂