normal_glowna_12f728e6a70efc875506cdf424c0cc91Wszystkie osoby, które  będą korzystać z możliwości bezpłatnego badania lekarskiego muszą posiadać skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do lekarza medycyny sportowej. Przypominamy, że kto jeszcze się nie zapisał może to zrobić u Trenera Pawła pod numerem 797-582-753.

Konsultacja lekarska obejmuje dwie wizyty.  Szczegółowy wywiad na temat pacjenta, badanie EKG oraz skierowanie do laboratorium na następny dzień. Jeżeli dziecko ma wizytę w godzinach porannych zalecamy aby pojechało ” na czczo” oraz z uzupełnionym pojemnikiem na mocz wtedy będzie możliwość odbycia badań krwi podczas tej samej wizyty.

Od dnia 21 grudnia 2015 r. w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Zaodrze” w Opolu rozpoczęła działalność Poradnia Medycyny Sportowej z którą mamy przyjemność współpracować. Jest to jedyna tego typu Poradnia w Opolu, która ma podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na udzielanie świadczeń z zakresu medycyny sportowej.

W Poradni Medycyny Sportowej przyjmowane są bezpłatnie dzieci oraz młodzież do ukończenia 21 roku życia oraz młodzi sportowcy pomiędzy 21 a 23 rokiem życia, którzy potrzebują orzeczenia lekarskiego o zdolności do uprawiania danej dyscypliny sportowej.

Poradnia Medycyny Sportowej mieści się na parterze- gabinet nr 26 w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Zaodrze” przy ul. Licealnej 18.