Po przerwie spowodowanej zgrupowaniami kadr wojewódzkich wracamy na boiska.
Już dziś bardzo ważny mecz zagra drużyna Trampkarzy występująca w OLT, o 17:30 na boisku w Łubnianach podejmą drużynę BTP Stal Brzeg, która na pewno będzie mocnym przeciwnikiem.
Jutro z samego rana druga drużyna „Trampków” pojedzie na ciężki teren do Białej, aby tam sprawdzić formę miejscowej drużyny. Skrzaciory, Żaki i Orliki pojadą rywalizować do Prószkowa w powiatowym turnieju Bawi Nas Piłka, tam na pewno będzie dużo bramek i radości z gry.
W poniedziałek swoje zmagania po tygodniowej przerwie wznowi Opolska Liga Młodzika, do Kępy przyjedzie UKS Spiders Krapkowice, mecz rozpoczyna się o godzinie 18:00. Zawodnicy grający w 1 lidze wojewódzkiej młodzika po ciężkim meczu z Victorią Chróścice pojadą do Głogówka by tam poszukać punktów w meczu z miejscową Fortuną. Nasi „terytorialsi”, którzy ostatnio pokazali charakter w Strzelcach w poniedziałek w Łubnianach podejmą kolegów z GMKS Ozimek.
Dodatkowo wszystkich sympatyków piłki seniorskiej zapraszamy na sobotni mecz z KS Iprime Bogacica, która 2 dni temu zapewniła sobie udział w finale wojewódzkim Pucharu Polski.Mecz odbędzie się na boisku GZ LZS Łubniany o godzinie 17:00