Trwa 49. edycja plebiscytu nto i urzędu marszałkowskiego „Sportowiec Roku”. Kibice i czytelnicy wybierają najpopularniejszych sportowców, trenerów, nauczycieli wf i drużyny w województwie. Głosowanie rwa do 30 grudnia do godz. 21.00.

DARIUSZ PALT, SP Łubniany
Reprezentuje: powiat opolski
Aktualnie w rankingu wojewódzkim: 2. MIEJSCE

Od blisko 30 lat pracuje w zawodzie nauczyciela i od początku związany jest ze szkołą w Łubnianach. Znalazł wspólny język z uczniami, a blisko 70 procent uczestniczy w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych, co pokazuje, że Palt ma dobry wpływ na dzieci, które paradoksalnie w obecnych czasach często wuefu nie lubią. Co roku biorą udział w sportowej rywalizacji w ramach wojewódzkich igrzysk LZS i od czterech lat nie schodzą z podium. W ostatniej edycji szkoła z Łubnian zajęła 3. miejsce w województwie, wcześniej była na 2. miejscu, a przed tym dwa lata z rzędu wygrywała. Szkolny zespół dziewcząt do lat 10 zajął znakomite 7. miejsce w kraju w turnieju piłkarskim „O Puchar Tymbarku”.

Aby zagłosować na Dariusza Palta w etapie wojewódzkim plebiscytu „Sportowiec Roku” kategoria Najlepszy nauczyciel W-F, wyślij SMS pod nr 72355 o treści NWF.81 (koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT).