Za Nami trudny weekend, który dostarczył wiele emocji i doświadczeń Naszym zawodnikom. Oceniając z perspektywy trenerów, gdzie wynik wyrzucamy na bok, trzeba przyznać, że gra jest z każdym kolejnym meczem lepsza. Czujemy się swobodniej na boisku i przy odrobinie większej skuteczności, przy zachowaniu zimnej krwi, rywale musieliby co mecz wymieniać siatki w bramkach 🙂 A tak już całkowicie na poważnie, zaliczyliśmy kolejne udane rozgrywki. Progres jest widoczny.

Seniorzy niestety nie obronili do końca własnego boiska i tylko zremisowali 1-1 z ekipą LZSu Starowice. Co prawda jest punkt, ale to wciąż mało! Potrzebne są zwycięstwa. Trzeba szukać szans w następnych meczach, a ten już w najbliższy weekend w Brzegu.

Tabela Saltex IV ligi

Juniorzy w niedziele nie dali szansy pograć w piłkę drużynie z Karłowic, demolując rywala 10-0. Ładna gra, do tego niezła skuteczność i w ten sposób chłopcy zapewnili sobie miłe niedzielne popołudnie. Oby tak dalej!!!

Tabela ligi juniorów

Trampkarze w sobotę mieli prawdziwy test w Skorogoszczy. Co prawda, jak ocenił to Trener, gra zdecydowanie lepsza od wyniku. Mecz przegrany z rosłą drużyną gospodarzy 4-0, ale gra i umiejętności piłkarskie po Naszej stronie. Więc można powiedzieć remis 🙂 Trzeba zwrócić uwagę, że dominującym rocznikiem grającym w trampkarzach Śląska jest 2000, 2001, a więc młodsi chłopcy, którzy mają jeszcze czas. Nie załamywać się, jest dobrze!!!

Tabela ligi trampkarzy

Młodzicy, rozgrywający swój mecz w poniedziałek, wybrali się do Krasiejowa. Po dobrym początku i strzeleniu dwóch bramek nieco się zdrzemnęliśmy i pozwoliliśmy gospodarzowi na zbyt wiele. Ze spokojnej gry zrobiło się 2-2. Kilka ciepłych słów trenera w przerwie meczu obudziło zespół w drugiej połowie, czego efektem była pełna kontrola na boisku i dołożenie czterech kolejnych goli. Wynik końcowy to 3-6 dla Łubnian. Chłopcy robią kolosalne postępy, choć czasem zdarza im się przysnąć. Trzeba popracować nad tymi przestojami.

Tabela ligi młodzików