Miniony weekend był dla Naszych drużyn bardzo interesujący. Niestety nie wszyscy wracali do domu w idealnych nastrojach, ale mimo to są powodu do zadowolenia. Skupmy się więc na pozytywach, a to co złe odstawmy na bok szybko wyciągając wnioski.

 

Seniorzy grając w Gogolinie odnieśli swoje drugie zwycięstwo w rundzie rewanżowej, co ciekawe drugie na wyjeździe. Tym razem po ładnym meczu pokonali gospodarza 0-2.  Dobry początek, a jak doskonale pamiętamy od wieków już drużyna Śląska Łubniany rundy rewanżowe ma zdecydowanie lepsze! Miejmy nadzieje, że pierwsza drużyna rozkręci się na dobre!

Tabela Saltex IV ligi

Juniorzy w ramach 14 kolejki podejmowali na własnym boisku drużynę z Budkowic. Niestety prowadząc spotkanie 1-0 nie zdołaliśmy utrzymać tempa i co gorsza korzystnego rezultatu. goście wbili dwie bramki, ustalając wynik na 1-2. Komplet punktów jedzie do Starych Budkowic.

Tabela ligi juniorów

Trampkarze rozgrywali w sobotę mecz wyjazdowy ze Skalnikiem Gracze. Scenariusz był bardzo podobny jak w meczu Juniorów. Co prawda to my na dzień dobry przegrywaliśmy 1-0, ale szybko odrobiona bramka dodała wiatru w żagle Naszym zawodnikom co spowodowało, że dołożyli jeszcze dwie następne i wynik był już całkiem dla Nas imponujący. Niestety nie potrafiliśmy dowieść tego rezultatu. Przeciwnik naciskał i z 1-3 dla Nas, zrobił się remis 3-3. Podział punktów był tu chyba najbardziej sprawiedliwy.

Tabela ligi trampkarzy

W poniedziałek zaś na boisko wybiegli młodzicy, którzy kończyli weekendowe zmagania Naszych ekip. Tu odbyło się bez większych niespodzianek. Goście ze Szczedrzyka przegrali wyraźnie 9-1, choć to Oni rozpoczęli strzelanie wychodząc na prowadzenie. Pierwszy strzał i bramka. Trzeba przyznać, że dobrze się stało, gdyż zespól obudził się momentalnie. Nigdy nie można lekceważyć rywali, NIGDY!

Tabela ligi młodzików