DSC_0651W ostatnią sobotę 6 września odbyło się małe święto piłki nożnej w Łubnianach. Jak co roku rozegraliśmy Turniej naborowy dla przedszkoli i szkół podstawowych, który jest pod patronatem Wójta Gminy Łubniany, Pana Krystiana Baldy.

Po krótkim, aczkolwiek bardzo dla Nas przyjemnym, wstępie Pana Wójta i Trenera Darka, ruszyliśmy na trzy wyznaczone boiska i … i rozpoczęła się zabawa! 🙂

Dzieciaki miały okazje rywalizować ze sobą w trzech kategoriach wiekowych:

  • przedszkolaki, i tu mieliśmy dwie mocne ekipy z dziewczynkami na czele 🙂

  • dzieci ze szkoły podstawowej z klas 1-3

  • i te nie co starsze z klas 4-6

Głównym założeniem całej imprezy była gra i zabawa. Mieliśmy dobrze się bawić i przy okazji zmierzyć się z kolegami i koleżankami z innych szkół. Oczywiście emocji i sportowej złości nie mogło zabraknąć. Każdy chce przecież wygrywać, nie ważne czy gramy dla zabawy czy nie. W każdym razie rywalizacja była przednia! Bardzo cieszy frekwencja, gdyż na boisku biegało blisko 70 zawodników i zawodniczek, nie licząc tych co przyjechali z rodzicami tylko zobaczyć kosmiczny futbol i pokibicować 🙂 Na dużą uwagę zasługują dziewczyny, które w sporej liczbie przyjechały poganiać za piłką. Nawet w najstarszej kategorii (4-6 klasa) oraz tej nie co młodszej (klasa 1-3) miały swoje reprezentacje i bez żadnych kompleksów postanowiły rywalizować ze swoimi kolegami. Dziewczyny brawo!!!

Oczywiście Turniej odbywał się bez zbędnej punktacji i walki o miejsca. Skupialiśmy się tylko i wyłącznie na grze i dobrej zabawie, a po rozegranych meczach dla wszystkich uczestników czekały nagrody, gadżety i upominki oraz drobny poczęstunek.

Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy za to, że byliście z Nami. Podziękowania również dla opiekunów za prowadzenie swoich drużyn oraz dla Rodziców, którzy aktywnie uczestniczyli w zawodach, pomagając np. przy sędziowaniu 🙂

Do zobaczenia następnym razem!

 

Zapraszamy do obejrzenia Foto-relacji z Turnieju 🙂